Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Чемпіонат Другої ліги достроково завершено

Рада ліг провела сьогодні засідання у форматі зустрічі керівників клубів на стадіоні «Оболонь-Арена» у Києві.

Херсонський “Кристал” на Раді представляв директор клубу – Сергій Шевцов.

Заслухавши представників клубів, Рада ліг провела голосування щодо весняної частини сезону 2019/20, згідно з яким змагання у Другій лізі достроково завершено.
Переважна більшість клубів проголосувала за зупинку.
Таке рішення підтримали представники «Кристала», «Нікополя», «Вереса», вінницької «Ниви» та ін.

Палкими вийшли дебати щодо відновлення змагань у Першій лізі, адже за підсумками змагань у цьому дивізіоні мають визначитися три команди, які підвищаться у класі.
Попередньо, ситуація у Першій лізі виглядала більш оптимістично, багато команд висловлювалися за відновлення змагань. Щоправда, ПФЛ розуміє, що перш за все – це здоров’я футболістів, глядачів і тих, хто причетний до футболу, а також суспільства в цілому. Зрозуміло, що ідеально, якби дозволила ситуація з пандемією, тимчасово зупинені змагання варто дограти, щоб за спортивним показником визначити призерів Першої ліги й невдах, які вирушать до Другої ліги.
От тільки економічні перепони стали на заваді продовження захоплюючих змагань у Першій лізі, які Адміністрація ПФЛ пропонувала відновити з 15 червня. Сюди додалася і неможливість деякими клубами зрозуміти вимоги медичного протоколу.
За підсумками голосування «за» догравання висловилося шість клубів, вісім було «проти», один клуб утримався, а представниками «Металурга» не було на засіданні через хворобу.
Таким чином, змагання у Першій лізі за вимогами Регламенту не буде дограно.

Формат формули за якою клуби зможуть провести ротацію між лігами визначить Виконком УАФ, який ухвалить остаточне рішення щодо підсумків сезону 2019/20.

Дата проведення виконкому наразі уточнюється.

Більш детальну інформацію про Раду ліг читайте на сайті ПФЛ за посиланням: http://pfl.ua/news/details/11498

Фото з офіційного сайту ПФЛ

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK