Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Анонс. МФК Кристал – Полісся

Анонс матчу третього туру Першої ліги.

Перша ліга. Третій тур.
20.09.2020. Херсон. Стадіон “Кристал”. 15:00

Арбітраж:

Головний арбітр: Владислав Дорош (Київ).
Асистенти арбітра: Гавеля Олексій, Левченко Максим (обидва – Кривий Ріг).
Четвертий арбітр: Пасхал Ігор (Херсон).
Спостерігач арбітражу: Валенко Андрій (Львів).


МФК Кристал до звітного туру у Першій лізі підходить не в досить вдалому настрої – команда посеред тижня провела надважкий матч Кубку України, де в серії пенальті поступилась вінницькій Ниві. А ось Полісся, для якого цей сезон також є дебютним у Першій лізі, як і для Кристала, мінімально переграло Оболонь і пройшло у наступний етап національного Кубку.

Особливого присмаку грі додасть, як зазвичай і буває у матчах ПФЛ, кадровий перетин. І якщо для кого цей матч і буде принциповим, то якраз для Євгена Терзі, який перейшов до херсонського клубу вже по ходу сезону і Миколи Жовтюка – обидва раніше захищали кольори саме житомирського клубу.

Херсонський клуб знову отримав дозвіл на проведення матчів за присутності глядачів – цей факт не може не тішити команду, яке чекатиме на підтримку вболівальників. А підсумує факт цікавого матчу аспект з історії – раніше Кристал та Полісся не зустрічались у офіційних матчах.

Обидві команди сповідують атакуючий футбол – принаймні, Едуард Хавров та Сергій Шищенко намагаються привити своїм підопічним саме таку гру. Чия атака виявиться кращою – дізнаємось вже сьогодні.


Історія протистоянь:

У чемпіонаті України та Кубку України – не зустрічались.


Man Of The Match: Станіслав-Нурі Малиш

Центрбек в цьому сезоні вже встиг і вийти з капітанською пов’язкою з перших хвилин, і забити гол. Щоправда, холоднокровність Малиша трохи підвела гравця у серії пенальті з Нивою – але на те й існує професіоналізм, який повинен стимулювати захисника перекрити свою помилку вже у найближчий час. Гра з Поліссям, яке не знає перемог у Першій лізі – чудовий шанс для Малиша реабілітуватися та довести свій клас.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK