Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Михайло Лаптєв: “Футболісти МФК “Кристал” впевнені у завтрашньому дні”

Провідний захисник МФК Кристал Херсон Михайло Лаптєв, прокоментував підсумки сезону та дав оцінку власним виступам.

– Михайле, як  оцінюєш свої виступи у цьому сезоні?
– Я переважно грав у чемпіонаті України серед аматорів, інколи виходив у матчах обласної першості, де частіше виступали наші молоді хлопці. Власний виступ оцінюю, як середній. Думаю, набрати оптимальної форми завадило пошкодження, через яке пізно долучився до повноцінних зборів. Докладу усіх зусиль, щоб покращити свою гру та принести більше користі команді.
Що можеш сказати оцінюючи гру команди в цілому?
– Команда будувалася протягом сезону, прийшло багато нових футболістів. Спочатку було непросто, знадобився деякий час, щоб зігратися. Через це втратили очки там, де неповинні були. Оптимальну гру почали демонструвати десь із  жовтня. І це відразу позначилося на результатах. Прохід далі у Кубку України та третє місце у чемпіонаті вважаю прийнятним результатом, але, звісно, хочеться бути ще вище.
– Ти пограв у різних професійних клубах: «Шахтар-3», «Мир», «Нікополь-НПГУ». На твою думку, чи готовий уже МФК «Кристал» до  професійного рівня?
– Однозначно готовий. Зараз у нас все дуже добре. Не всі клуби першої ліги, де я був на переглядах, мають такі умови. У нас є своя база, тренуємося у новому екіпіруванні під наглядом кваліфікованого лікаря.  Футболісти впевнені у завтрашньому дні, оскільки своєчасно отримують заробітну платню. Все це дозволяє нам концентруватися на футболі. З того часу як клуб став муніципальним зміни на краще видно неозброєним оком.

От щоб нам не завадило – так це поле зі штучним покриттям, щоб можна було повноцінно тренуватися при будь-яких погодних умовах.
– Налаштовуєтеся на другу лігу?
 Звісно, хочеться якомога скоріше повернутися до професіоналів, але попереду в нас ще майже половина аматорського чемпіонату України та участь у Кубку. До цих змагань ми ставимося максимально серйозно і відповідально.

Прес-служба МФК “Кристал Херсон”

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK