Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Максим Крутін та Дмитро Бондаренко у збірній 22 туру Другої ліги

Авторитетний спортивний сайт Sport Arena називає символічну збірну двадцять другого туру Групи А та Групи Б регулярного Чемпіонату України серед команд Другої ліги сезону 2019/20.

Цього разу до збірної туру потрапили два молодих гравці херсонського Кристала. Так кращим лівим захисником визнано Максима Крутіна, а кращим центральним півзахисником Дмитра Бондаренко.

Цитуємо сайт sportarena.com:

“Лівий захисник – Максим Крутін (Кристал)

19-річний місцевий вихованець, який пройшов і юнацькі змагання Favbet Ліги, по ходу чемпіонату завоював місце в основі. У грі з Альянсом молодий гравець старався грати старанно та надійно, але при цьому встигав підтримувати атаки своєї команди (зокрема, взяв участь у початковій фазі першої результативної комбінації). При цьому, в протистоянні із, напевно, найкращим лівим вінгером дивізіону В.Шараєм він виграв 14 єдиноборств, виконав 12 підбирань, досягнув найкращого серед колег відсотка точності передач та успішності обіграшів (81 та 75).

Центральний півзахисник – Дмитро Бондаренко (Кристал)

Граючи під нападником, 20-річний Бондаренко брав участь у багатьох гострих атаках херсонців. Здорово взаємодіяв із Мартяном і Апостолюком, Гливим і Барладимом, завдяки чому розтягувалася задня лінія Альянсу, гості не знали, кого тримати і в якій зоні. Власне, саме Дмитро відкрив рахунок, скориставшись невдалим відскоком від суперників. А потім взяв участь на початковій фазі тієї атаки, яка призвела до штрафного під другий гол Кристалу. Надважлива перемога, яка підтягнула «зелено-синіх» на друге місце й завадила гостям із Сумщини стати «зимовими чемпіонами»”.

Посилання на матеріал:
https://sportarena.com/football/ukraina-vtoraya-liga/prilopa-galenko-katelin-ta-vsya-zbirna-22-go-turu/

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK