Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Сергія Шевцова вдруге в сезоні визнано кращим тренером туру у Другій лізі

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу вдруге у цьому сезоні визнало керманича херсонського МФК Кристал — Сергія Шевцова кращим тренером 15 туру у другій лізі:


Найкращий тренер тижня – Сергій Шевцов (Кристал)

Ось розбір тренерської роботи лауреата від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу:

У Другій лізі вже намітилися претенденти на медалі та лідерство, означаються певні відриви. Саме тому в розпал осені дуже важливо вигравати матчі проти потенційних конкурентів. Кристал зумів здолати криворіжців, тож після виїзду в Херсон Гірник уже відстає від другого місця на п’ять очок, а самі херсонці від лідера – лише на одне.

Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер ФК Кристал Сергій Шевцов. Його підопічні завдали поразки Гірнику – 2:0, здобувши стратегічно важливу перемогу, яка закріпляє їхнє положення в групі лідерів.

 1. Номінальний результат команди – 5
  (важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Друга команда Групи Б зустрічалася з третьою – зважаючи на дуже непростий матч лідера (а Кремінь таки втратив очки в матчі з Таврією), переможець херсонського двобою здобував дуже вигідне положення в першій п’ятірці. Кристал виграв – і закріпився на другому місці, маючи всі шанси вже в наступному турі претендувати на перше.

 1. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 5
  (травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Кристал по ходу сезону дуже страждає від кадрових втрат. Травмований Цой – лідер, старожил та провідний центральний півзахисник. У лазареті Шевцов-молодший – провідний вінгер. З різних причин у матчі не змогли взяти участь ще кілька гравців. Так, повернувся після травми Гливий – але поки що він далекий від оптимальних кондицій.

 1. Майстерність в роботі з кадрами – 4

(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Склад команди лаконічний, а тому – зіграний. Особливих варіантів тут нема. Порівняно з попереднім матчем (вольова перемога в Одесі) відбулася лише одна зміна – замість Меженського вийшов Кучер. Не маючи іншого виходу, команда форсувала повернення Гливого, який набирає форму прямо по ходу турніру. Блок оборонно-руйнівної роботи без особливих проблем перелаштовувався від туру до туру.

 1. Тренерська майстерність – 5
  (різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

При номінальній схемі 4-2-3-1 Кристал дуже здорово перебудовується по ходу матчу. Широко та швидко діє група атаки – троє атакувальних півзахисників (Мартян – Брижчук – Гливий), а також висунутий на вістря атаки Барладим, постійно міняються зонами, розтягують захист. Навіть попри травму Малиша, побудови херсонців витримали темп та зберегли потрібний рахунок.

 1. Накопичувальний критерій – 5
  (якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

За останній місяць Кристал здобув п’ять поспіль перемог із загальним рахунком 13:3. За результатом домашніх виступів херсонці безумовно найкращі у всій Другій лізі – вони виграли всі вісім матчів чемпіонату на своєму полі.

Лауреат 15-го ігрового тижня в номінації Тренер тижня в Другій лізі: 

Сергій Шевцов (Кристал)

Середній бал — 4,8″

Посилання на матеріал: http://uafc.org.ua/2018/10/trenerskyj-rakurs-sergij-shevtsov-najkrashhyj-trener-15-go-tyzhnya-drugoyi-ligy/

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK