Перший матч 1/8 Кубку України серед аматорських команд
Гірник Кривий Ріг – Кристал Херсон 3:2 (0:0)
Голи: Бука, 56, Брижчук, 57, Прянкін, 72, Головкін, 82, Бука, 90+4.
Гірник: Жигалюк, Заєць, Памонов, Голуб, Гвоздевич, Романчук, Бука, Нураддін (Марусяк, 26), Литвин, Стороженко (Зубко, 52), Прянкін.
Запасні: Бондарев, Семкін, Вайцель, Береза, Коваль.
Кристал: Крюков, Карась, Хлопков, Кривошейкін, Лаптєв, Цой, Назаренко (Савін, 65), Брижчук (Михайлов, 79), Головкін (Кушнірук, 90+4), Гливий (Петришин, 90), Барладим.
Заміна: Чакляров, Черкашенко, Литвинов.
Попередження: Стороженко, 34, Гвоздевич, 36
Вилучення: Гвоздевич, 70.

У першому таймі  Кристал та Гірник показали змістовний футбол, але відкрити рахунок не змогли. Хороші моменти відзначитися мали Брижчук та Барладим. Антону невистачило декілька сантиметрів, аби влучити у кут воріт.  Андрій, обігравши захисника пробивав з лінії штрафного майданчика та на шляху м’яча став голкіпер.
У другому таймі гострота у воріт обох команд виникала доволі часто. На 56 хвилині нападник Гірника відкрив рахунок. Опинившись без опіки захисників, Бука пробив метрів з 20-ти та влучив у дальній кут. Без шансів для Крюкова.
Господарі вели в рахунку не довго. Вже в наступній атаці Брижчук зрівняв рахунок. Отримавши м’яча на лінії штрафного майданчика, Антон обіграв захисника і влучно пробив у нижній кут – 1:1.
Гірник мав ще дві чудові нагоди забити другий м’яч, але обидва рази надійно зіграв Крюков, відбивши удари впритул.
Кристал теж мав декілька чудових нагод вийти вперед. Барладим після флангового проходу Брижчука пробивав в порожні ворота (воротаря вже було відіграно), але на заваді став захисник вибивши м’яча головою.
Головкін не зміг переграти воротаря, вийшовши з ним один на один.
На 70 хвилині за другу жовту картку було вилучено досвідченого Гвоздевича.
Це позбавило нашу команду пильності. В результаті гості  пропустили другий м’яч. Низка помилок призвела до того, що нападник Гірника вийшовши один на один з Крюковим знову вивів свою команду вперед – 2:1.

На 82 хвилині Кристал знову відігрався. Івану Головкіну вдався чудовий дальній удар у ліву дев’ятку воріт – 2:2.Через дві хвилини Іван знову наважився на дальній удар, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.
Коли здавалося, що матч завершитися нічиєю, прикру помилку допустив Крюков. Микита (який останні матчі відіграв з завидною надійністю) невдало віддав передачу на Владислава Хлопкова, її перехопив гравець Гірника. Послідувала передача на Буку, який точно пробив куди слід – 3:2
Незважаючи на поразку, Кристал зберігає шанси на прохід у наступну стадію Кубку України.
Матч-відповідь пройде 11 жовтня у Херсоні на стадіоні «Кристал». Початок о 14:00.