Первомайськ і Кристал переможця не виявили

МФК Первомайськ – МФК Кристал Херсон 1:1 (1:1)

Первомайськ: Чоларія, Рябченко, Шиманець, Чернописький, Федоренко, Остапенко, Климко, Соломонов, Стародубцев, Зима, Титомир.
Попередження: Климко, 66, Рябченко, 72, Зима, 83, Стародубцев, 83, Остапенко, 84, Титомир, 85, Савін, 90.

Кристал: Крюков, Савін, Єлісєєв, Доброхотов, Кривошейкін, Хлопков, Цой, Петришин (Головкін, 65), Брижчук, Гливий (Михайлов, 77), Барладим.
Запасні: Карась, Назаренко, Лаптєв, Литвинов, Чакляров.

Вилучення: Рябченко, 89, Савін, 90+2

Матч з МФК Первомайськ завершував виїздну епопею  херсонського Кристала, що налічує цілих чотири тури поспіль, проведених на гостьових аренах.
МФК Первомайськ чергова команда складена з досвідчених гравців. Граюча в доволі простий без вигадок футбол. Власне показати щось крім довгих передач вперед та навісів у штрафний майданчик командам було складно, стан газону був м’яко кажучи незадовільним.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою перевагою Кристала. Наші футболісти не зважаючи на якість газону намагалися атакувати використовуючи швидкість своїх флангових гравців. З початку Гливий увірвався до штрафного майданчика Первомайська і виконав передачу вздовж воріт, замкнути яку Барладиму не вистачило декілька сантиметрів. А вже через декілька хвилин,  Брижчук, обікрав суперника біля його штрафної  та виконав простріл на Гливого. Іван був точним і холоднокровно переправив м’яча у сітку воріт – 0:1.

Забивши гол, Кристал ще деякий час володів ігровою перевагою але ближче до кінця   першого тайму Первомайськ ініціативу перехопив. Спочатку нападнику господарів вдалося прорватися до воріт херсонців через центральну зону. Сильний удар у кут у видовищному стрибку відбив  Микита Крюков. Але вже через декілька хвилин рахунок зрівнявся. Втративши м’яч біля власних воріт  футболісти Кристала дали виконати навіс до штрафного майданчика, де вільний від опіки нападник гостей точно пробив головою.

У другому таймі жодна з команд не володіла відчутною ігровою перевагою. Проте шанси вирвати перемогу були у обох суперників. В середині тайму після подачі з кутового від Цоя, у поперечину влучив Єлісєєв. Петришину  не вдалося вдало пробити з вигідної позиції. Первомайськ відповів у своєму стилі.  Подача з лівого флангу завершилася прицільним ударом у верхній кут воріт Крюкова, але Микита у ефектному стрибку витягнув здавалося б «мертвий» м’яч.

Напруженою видалася кінцівка зустрічі. За п’ять хвилин до кінця основного часу господарі заробили кутовий, подачу з якого їх гравець завершив точним ударом рукою, за що і був вилучений з поля. У більшості Кристал гав недовго. Савін за дві хвилини перериваючи атаки господарів отримав дві жовті картки і відправився до роздягальні. Причому другий фол стався на лінії карного майданчика Кристала.  Господарі отримали чудовий шанс здобути перемогу. Такий же чудовий як і сам удар, що вдався їхньому гравцю, проте Микита Крюков в черговому карколомному стрибку відбив і цей удар 1:1.