Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Олександр Овчинніков: «Завжди будемо давати шанс молоді»

Попередні два матчі МФК «Кристал Херсон» провів проти СК «Каховка». Нагадаємо, 27 вересня, в рамках чемпіонату Херсонської області, наша команда здолала каховчан на виїзді з рахунком 1:0. А 30 вересня, в першості України серед аматорів, кристалівці здобули ще переконливішу перемогу в рідних стінах – 4:0.

Як готувалися до цього дербі, на що звертали увагу і чи задоволені грою та результатом – розповів головний тренер «Кристала» Олександр Овчинніков.

– У Каховці ми випустили 8 молодих гравців. У цій грі ми перемогли за рахунок бажання, високої мотивації футболістів, які хочуть довести тренеру, що готові виходити в основному складі на всіх фронтах. Хлопці виклались на всі 100% і ми заслужено перемогли, – говорить Олександр Овчинніков. – У домашньому поєдинку ми показали впевненішу гру. Так, був трохи невдалий перший тайм, хлопці не все робили так, як ми просили перед матчем, не так рухались. Але в перерві ми підказали деякі моменти, вказали на помилки, і в другому таймі вже був зовсім інший малюнок гри. Я вдячний хлопцям, що вони почули мене, зробили все правильно і здобули важливу і справедливу перемогу. Окремо хочу відзначити наших молодих футболістів, на яких ми покладаємо велику надію. Перший гол у матчі забив 17-річний Ярослав Доброхотов, який і загалом зіграв упевнено. Це приклад того, що ми хочемо бачити в складі молодих перспективних футболістів і завжди будемо давати їм шанс.

– Наступна гра уже 1 жовтня проти «Фортуни» з Чулаківки. Хто гратиме і чи вистачить сил?

– Ті гравці, які провели у матчі з «Каховкою» 90 і більше хвилин, відпочиватимуть. А з «Фортуною» знов таки переважно зіграє молодь. Це ще одна нагода для них довести свій рівень і бажання потрапити в основу. Ну і розраховуємо тільки на перемогу.

– Вже скоро, 4 жовтня, «Кристал» зіграє в Кубку України серед аматорів проти криворізького «Гірника». Це одна з найсильніших команд, з якою нам доведеться грати в сезоні.

– Так, у нас насичений графік, але іншого виходу, як виходити і битися в кожному матчі у нас немає. «Гірник» – хороша амбіційна команда з поставленою грою. Ми переглянемо їхні матчі, розберемо гру, підкажемо як діяти. У нас із «Гірником» буде 3 матчі поспіль: 2 в кубку і один в чемпіонаті України. За цей час ми вивчимо один одного, будемо знати слабкі і сильні сторони. Але я переконаний, що «Кристалу» під силу впоратися з цим суперником.