Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Олександр Овчинніков: «Задоволений самовіддачею футболістів»

МФК Кристал Херсон продовжує підготовку до старту нового сезону в чемпіонаті України у другій лізі та участі в Кубку України. Протягом цього тижня, 5 і 7 липня, херсонці провели два контрольні матчі на виїзді. Кристалівці перемогли МФК Миколаїв-2 з рахунком 3:0 та ФК Балкани (Одеська обл.) з рахунком 2:1.

Головний тренер Кристала Олександр Овчинніков прокоментував ці поєдинки та розповів про подальшу підготовку команди.

– У матчі з Миколаєвом-2 вийшли два різні тайми. Ми створювали хороші моменти в атаці, непогано взаємодіяли, але довго звикали до штучного газону, на якому ми давно вже не грали. У другому таймі ми почали діяти впевненіше, більше контролювали гру і здобули потрібний результат. Загалом, у цьому поєдинку ми хотіли переглянути кілька гравців, акцент був саме на цьому. Тому були деякі помилки у взаємодії. А після перерви ми діяли гостріше, добре зіграли новачки і футболісти, які вийшли на заміну: Брижчук, Ігнатьєв та інші.

– У другому матчі ви здолали ФК Балкани, які представляють першу лігу. Чи задоволені ви грою команди в цьому поєдинку?

– У цьому матчі вийшов уже більш збалансований склад. Ми протистояли хорошому супернику, у якого добре поставлена гра, де футболісти підковані тактично. Ми готувалися, розбирали їхню гру. Хотіли спробувати себе на рівні команди першої ліги. І я думаю, що Кристал зіграв дуже достойно. У нас виходили хороші контратаки, хлопці швидко адаптувалися на полі і часто перехоплювали ігрову ініціативу, забили два хороших голи. Не треба забувати, що команда перебуває під навантаженням, ми проводимо багато тренувань. Тому на цьому фоні ми добре себе проявили, я задоволений самовіддачею футболістів. Якщо будемо так само продовжувати, то до сезону підійдемо в хороших кондиціях. Уже вимальовується оптимальний склад, але ми продовжуємо шукати гравців на деякі позиції, зараз переглядаємо ще кількох кандидатів.

– Які плани на період, що лишився до старту сезону?

– Ми продовжуємо тренування та теоретичні заняття. На 11 липня запланований ще один контрольний матч – вдома зіграємо з Нікополем. Це буде головна репетиція перед стартом сезону, адже 18 липня має відбутись матч Кубка України. А вже 22 липня – перший матч у другій лізі. Суперника в Кубку ми дізнаємось 10 липня.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK