Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Олександр Михайлов: “Для футболістів підтримка рідних трибун – безцінна “

Сьогодні ми поспілкуємося з одним з улюбленців херсонської публіки гравцем МФК Кристал Херсон – Олександром Михайловим.

-Олександре, спершу задам тобі питання про минулий матч. Як тобі гра проти маріупольського Яруда де ти забив переможний м’яч?

-Гра для нас була дуже важкою. Яруд непростий суперник з добре поставленою грою. Ми ретельно готувалися до цього матчу, прибули до Маріуполя заздалегідь, щоб відпочити з дороги та познайомитися з гостьовим полем. Добре, що нам вдалася результативна і видовищна комбінація.

-Зараз ти у Кристалі, але це не перша твоя поява у херсонському клубі?

-Саме так раніше я вже виступав за ФК Кристал, ще за часів коли команду тренував Руслан Новіков. А до Кристала встиг пограти в другій лізі  у новокаховській Енергії, яку на той  момент тренував Сергій Шевцов. Потім були обласні команди: Темп (Микільське), Дружба (Новомиколаївка), Вікторія (Голопристанський район) і ось знову у рідному Кристалі.

-Після спілкування з вболівальниками вживу та у соціальних мережах можу сказати, що ти один з улюбленців херсонських прихильників футболу.  Тебе навіть називають «Джокером» команди. Чи надихає тебе така підтримка?

-Завжди приємно, що люди нас підтримають. Така підтримка мене надихає та надає сил. Сподіваюся, що і надалі не підведу наших вболівальників.  Дуже вдячний їм за підтримку нашої команди.

-Ти забив вже декілька дуже важливих м’ячів після виходу на заміну. Які футбольні якості у власній грі вважаєш найсильнішими?

-Важко аналізувати самого себе. Все це відносно. Я на приклад можу бути швидшим за гравців обласного чемпіонату, а рівнем вище ця якість нівелюється. Останнім часом виходить знаходитися у потрібному місці у потрібний момент, але в моєму випадку це скоріше футбольна вдача ніж вміння правильно вибирати позицію (сміється).

-Розкажи для тих хто не знає, крім футболу в тебе є ще одне життєве захоплення яким ти займаєшся навіть професійно. Що це?

-Так дійсно є в мене окрім футболу ще одне  захоплення. Це музика. Я виступаю у херсонських молодіжних закладах як діджей.

-Чи є в тебе професійний псевдонім у цій сфері?

-Мій так би мовити сценічний псевдонім – DJ Rakello.

-Чому саме  DJ Rakello?

-Чесно кажучи все пов’язано з моїм прізвиськом яке отримав ще з дитинства – «Рак». Вже не пам’ятаю, чому саме так почали називати, але воно якось приклеїлося по життю. Крім того займався футболом, а прізвиська у футболі це звична справа. Саме від цього дитячого прізвиська і пішов мій сценічний псевдонім.

-Олександре бажаю тобі успіхів, та чергових важливих голів у ворота суперників херсонського Кристала. А що ти в свою чергу хочеш побажати вболівальникам нашого клубу?

-Можу побажати нашим вболівальникам тільки всього найкращого. Приходьте на стадіон підтримуйте рідний клуб. Для футболістів підтримка рідних трибун – безцінна.

Подобається? Поділитись!

Facebook Twitter VK