Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

МФК Кристал на своєму полі розгромив Дружбу

Херсонський Кристал у неділю приймав на власному полі Дружбу. Це був центральний матч туру у 3 групі Чемпіонату ААФУ оскільки Дружба лідирувала, а Кристал посідав трете місце.

Херсонці розпочали матч дуже активно і вже на 7 хвилині відкрили рахунок.  Сергій Цой завдав потужного удару  зі штрафного, м’яч влучив в стійку і від неї залетів у ворота. Вже за три хвилини рахунок було подвоєно. Ольховський з глибини поля отримав чудовий пас від Цоя і вийшовши віч-на-віч з Чернишем холоднокровно переграв останнього -2:0.

Кристалівці спіймавши кураж вирішили не зупинятися та на 13 хвилині довели рахунок до розгромного.  Гливий прорвався по правому флангу та прострілив до штрафного майданчика на Ольховського, проте Віталія трохи випередив захисник Дружби Грибов зрізавши м’яча у власні ворота – 3:0.

Пропустивши три м’ячі гості дещо вирівняли гру, але до реальних загроз воротам Кристала справа у першому таймі дійшла тільки раз. Муковозов сильно пробив з лінії штрафного майданчика, Крюков не зафіксував м’яча, але нейтралізував добивання від Петриченко.

Другий тайм активніше розпочала Дружба. Гості мали невелику територіальну перевагу, а Кристал вдало оборонявся. На 72 хвилині херсонцям вдалася результативна контратака, що стала окрасою матчу. Перехопивши м’яч біля власного штрафного майданчика наші футболісти трьома передачами доставили його атакувальній трійці Брижчук-Гливий-Михайлов. Саме в такій послідовності розвивалася фінальна стадія цієї атаки, а вирішального удару завдав саме Олександр Михайлов – 4:0.

Кульмінацією поєдинку став п’ятий гол. Довжелезна передача від Кравченка до володінь Черниша призвела до неузгодженості дії між воротарем та захисниками, швидше всіх зорієнтувався у ситуації Михайлов проштовхнувши м’яча на Брижчука, який вразив порожні ворота – 5:0.

Кристал впевнено перемагає Дружбу та виходить на друге місце поступаючись Таврії-Скіф лише одним пунктом. На одне очко позаду нашої команди тепер йде Дружба, але у новомиколаївців на одну гру менше.

Кристал пропускає наступний 13 тур. А 5 травня у Херсоні відбудеться матч 14 туру: МФК Кристал Херсон – МФК Первомайськ (Миколаївська область).

МФК Кристал Херсон – Дружба Новомиколаївка 5:0 (3:0)

Голи: Цой, 7, Ольховський, 10, Грибов, 13 (аг), Михайлов, 72, Брижчук, 74

Кристал: Крюков (Чакляров, 83), Цой (Остроконь, 88), Барладим, Гливий, Брижчук (Черкашенко, 82), Карась (Дуран 86), Лаптєв, Ольховський (Михайлов, 44), Михайленко, Кравченко (Малиш,72), Назаренко.
Запасні: Кривошейкін

Дружба: Чершин, Лопін, Муковозов (Романчук, 46), Петриченко, Сулімовський, Снітко, Грибов , Зайцев (Мороз, 46), Янюк , Головко (Хорольський, 46), Бовтуненко (Савін, 81).
Запасні: Бичко, Шпуганич, Грошев

Попередження: Брижчук, 46, Назаренко, 57, Кравченко, 59, Муковозов, 36, Хорольський, 50, Мороз, 59, Савін, 81