Кристал здобуває другу розгромну перемогу в рамках Кубка АР Крим

Відкритий Кубок Федерації Футболу АР Крим. 2 тур.
15.03.2018.
м. Херсон, КДЮСШ “Освіта”

МФК Кристал Херсон – СК Каховка 6:1 (3:0)
Голи: Цой, 4, Барладим, 10, Михайлов, 36, Гливий, 51, 64, Михайленко, 86, Карась, 53 (аг).

Кристал: Крюков (Чакляров, 72), Малиш (Пеліх,71), Карась, Михайленко,  Михайлов, Цой (Острокінь, 66), Назаренко, Барладим (Зажигін, 75), Гливий, Брижчук (Магомедов, 61), Ольховський (Черкашенко, 68).
Запасні: Лаптєв

СК Каховка: Шелякин (Чеботарев, 46), Щербина, Масюткін, Гайдаєнко (Саловський, 46), Горбачев (Колосов, 4), Ратушний (Мостіпан, 46), Тимофеєв (Марцінюк, 46), Козаченко (Дудкевич, 46), Феденков (Юхненко, 46), Похитайло, Шаталов.

Попередження у складі Кристала:  Цой, 28, Черкашенко, 72.

У разі перемоги над СК Каховка Кристал гарантував собі як мінімум 2 місце у групі «Б» Відкритого Кубка Криму і участь у матчах за медалі, оскільки Енергія і Дружба розписали нульову нічию.

Як і у матчі проти Дружби, наші хлопці швидко відкрили рахунок. На 4 хвилині за фол проти Віталія Ольховського арбітр призначив штрафний удар майже на лінії штрафного майданчика каховчан, а Сергій Цой влучно пробив у верхній правий кут воріт – 1:0.

Вже на 10 хвилині футболісти Кристала подвоїли рахунок. Михайлов з правого флангу прострілив у штрафний майданчик суперника, Антон Брижчук дотепно пропустив м’яч між ніг на Андрія Барладима удар якого був точним – 2:0.

Ще до перерви рахунок став розгромним. Серія передач безпосередньо у штрафному майданчику каховчан завершилася влучним ударом Михайлова – 3:0.

У другому таймі за справу взявся Гливий. Спершу Іван обігравши захисника у штрафному майданчику вразив дальній кут воріт, а в іншому випадку пробив у ближній. Обидві спроби видалися вдалими. Між голами Гливого, СК Каховка вдалося відіграти один м’яч. Перериваючи простріл нападника каховчан з лівого флангу  Микита Карась зрізав м’яч у власні ворота.

Крапку у матчі поставив Віталій Михайленко. Після подачі з кутового м’яч опинився у воротарському майданчику номінальних гостей і Віталій виявившись спритнішим за захисників суперника відправив його за призначенням. 6:1 впевнена перемога Кристала, який у суботу 17 березня позмагається за вихід у фінал з новокаховською Енергією.   Початок матчу о 12:30.