Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал вийшов у фінал Кубка Криму!

Зігравши у нічию проти новокаховської Енергії наша команда посіла перше місце у групі «Б». Таким чином Кристал зіграє у фінальному матчі Кубка Криму проти переможця групи «А» горностаївського Миру.  Енергія та сімферопольська Таврія розіграють третє місце.
Фінальний матч відбудеться у понеділок 19 березня. Початок о 12:30.

МФК Кристал Херсон – Енергія Нова Каховка 1:1 (1:0)
Голи: Кравченко, 29, Молочко, 78.

Кристал: Крюков, Кравченко, Михайленко, Карась, Малиш (Михайлов, 16, Острокінь, 87), Цой , Барладим, Гливий (Зажигін, 91), Брижчук (Магомедов, 90) Ольховський (Черкашенко, 75), Назаренко.
Запасні: Чакляров, Лаптєв.

Енергія: Зелінський, Грабець (Процишин, 46), Махнєв, Кравчук, Волков (Зінатуллін, 46), Росляков, Россохатий, Вакулінський, Прокипчук (Кірєєв, 65), Дедяєв, Молочко.
Запасні: Агаларов, Бондаренко, Данковський, Косіненко.

Попередження: Кравченко, 75, Процишин, 80, Кірєєв, 82.
Вилучення: Кірєєв, 86 (друга жовта картка).

Перша половина матчу пройшла за переваги футболістів Кристала. Херсонці більше володіли м’ячем та мали декілька нагод щоб відзначитися. Одна з таких нагод завершилася голом новачка МФК Кристал Юрія Кравченко, який вдало замкнув подачу з кутового. Ще одну чудову нагоду не використав Віталій Ольховський пробивши з вигідної позиції у воротаря.

Однозначно найсумнішою подією першого тайму стала травма яку отримав Станіслав-Нурі Малиш. Як наслідок вимушена заміна. На поле вийшов  Олександр Михайлов. Серйозність травми визначатимуть лікарі.

Другий тайм більш активно провела Енергія яку в цьому матчі влаштовувала лише перемога. Щоправда, особливих загроз у воріт Крюкова не виникало аж до самої  78 хвилини. Новокаховчани використали чи не єдиний свій по справжньому небезпечний момент. Молочко замкнув простріл  з лівого флангу. Під саму завісу зустрічі Енергія залишилася у меншості. Кірєєв двічі протягом п’яти хвилин грубо порушив правила проти гравців Кристала за що отримав дві жовті картки та покинув поле. Нічия 1:1 залишила Кристал на першому місці у групі «Б».

Підсумкова турнірна таблиця групового етапу Відкритого Кубка Федерації футболу АР Крим: