Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал впевнено переграє Нікополь

Після поразки у Кременчуці кристалівцям потрібно було реабілітуватися перед власними вболівальниками у матчі з Нікополем. Оскільки всі матчі туру були зіграні напередодні Кристал опинився на 9 сходинці турнірної таблиці, а в разі перемоги міг піднятися на другу.

Продовжує відновлюватися після травми Владислав Ігнатьєв, під питанням перед цією грою була участь Малиша, але Станіслав-Нурі встиг відновитися.

Матч розпочався за територіальної та ігрової переваги футболістів Кристала, на 11 хвилині рахунок могло бути відкрито. Брижчук вздовж лінії штрафної площі віддав на Цоя, який потужно пробив по воротах, Петриченко не зафіксував м’яч, але удар на добивання у Барладима не вийшов.

Херсонці забили зі стандарту на 16 хвилині. Микита Карась протягнув м’яча по лівому флангу майже до кутового прапорця та з лівої виконав навіс в район дальньої стійки воріт, а Микола Жовтюк головою вразив ворота Нікополя – 1:0.
Перевага Кристала зберігалася й надалі, але зовсім несподівано рахунок було зрівняно на останній хвилині першого тайму. Карась та Малиш не  розібралися у простій ситуації у біля власного штрафного майданчика в результаті чого вже Лаптєв та Малиш зволили у штрафному проти Катеруші. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Шмегельський – 1:1.

Другий тайм наша команда розпочала з забитого м’яча. Максим Чаус заробив кутовий удар, а Сергій Цой вдало виконав подачу з кутового на голову все того ж Жовтюка – 2:1.

Кристал й надалі володів ігровою перевагою, хороші моменти відзначитися мали Брижчук та Гливий, але хлопцям забракло влучності. Та все ж Гливий не пішов з поля без забитого  м’яча. Все розпочалося з чергового кутового у виконання Цоя, Барладим видряпав м’яча та віддав вліво на Чауса, Максим подав до штрафного майданчика Нікополя де верхову боротьбу знову виграв Жовтюк, та скинув на дальню стійку, де Іван Гливий виявився найспритнішим – 3:1.

Кристал перемагає та маючи в активі шість очок розділяє другу сходинку турнірної таблиці з ФК Реал Фарма з Одеси.

Наступний матч наша команда зіграє 10 сепрня у Бериславі проти Таврії.

МФК Кристал Херсон – Нікополь 3:1 (1:1)
Голи: Жовтюк, 16, 47, Гливий, 71, Шмигельский, 45 (пен.)

Кристал: Коюков, Карась, Жовтюк (Михайлов, 79), Малиш, Лаптєв, Цой (Кучер,83), Михайленко, Меженський (Чаус, 36), Брижчук (Сарбєй, 86), Гливий (Черкашенко, 90+1), Барладим.
Запасні: Бурла, Остроконь
Головний тренер: Олександр Овчинніков

Нікополь: Петриченко, Твердоух, Таряник (Дмитрієв 56), Донець, Данилченко, Адаменко, Омельченко, Шмигельський, Катеруша (Боровик, 53), Бурковський (Кренько, 46), Воронін (Доля, 46,) (Баєр, 82).
Запасні: Шутько, Білий
Головний тренер: Георгій Варжаленко

Попередження: Меженський, 29,  Гливий, 51, Донець, 65, Адаменко, 79, Дмітрієв, 89.