Чемпіонат України серед аматорських команд. 9 тур

МФК Кристал Херсон – МФК Металург Запоріжжя 3:2 (2:1)

Голи: Цой, 16 (п), Гливий, 29, Барладим, 87, Підлепинець, 11, Лихобабенко, 72,
На 65 Ігнатьєв не реалізував пенальті (воротар)

Кристал: Крюков, Карась, Кривошейкін, Лаптєв, Цой, Назаренко (Савін, 67), Петришин (Головкін, 74), Доброхотов (Кушнірук, 74), Брижчук (Михайлов, 82), Барладим (Хлопков, 87), Гливий (Черкашенко, 90+2).
Запасні: Чакляров

Металург: Овсяннік, Корохов, Величенко, Данюк, Соколюк, Сарапій, Ігнатьєв, Стефурак, Корнєв, Лихобабенко, Підлепинець.
Запасні: Олійник, Каторкін, Близнюк, Ташев, Коньков, Курдас, Синицький.

Попередження: Назаренко, 40, Лаптєв, 85, Ігнатьєв, 27.

Матч херсонського та запорізького муніципальних футбольних клубів видався напруженим і видовищним. Глядачі на центральному міському стадіоні Кристал не сумували ні хвилини.
Для кристалівців усе розпочалося не дуже вдало. Вже на 11 хвилині гості заробили право на штрафний. Прямий удар Крюков відбив кулаками, проте підбір виграли нападники Металурга, в результаті чого м’яч опинився у покинутого захисниками Підлепинця – 0:1. Херсонці відразу побігли відіграватися і в одній з атак заробили пенальті. Подача з правого флангу від Гливого завершилася фолом захисника проти Брижчука. Виконувати одинадцятиметровий традиційно взявся капітан Кристала Сергій Цой. Воротар Металурга хоч і вгадав напрямок польоту м’яча, але відбити удар не зміг – 1:1.
Ще до перерви Кристал вийшов уперед. Назаренко перехопив м’яча у центрі поля і відпасував на Петришина, який, при жорсткій протидії захисника запоріжців, зумів таки встояти на ногах і віддати точну передачу на Барладима, який підключився по лівому флангу. Андрій у свою чергу прострілив у воротарський майданчик, де Івану Гливому залишилося тільки підставити ногу – 2:1.

Другий тайм розпочався з двох хороших атак Кристала, які, на жаль, не вдалося реалізувати Гливому та Барладиму. А починаючи з 60 хвилини домінувати на полі почав Металург. Гостроти біля воріт херсонців почало ставати все більше і зрештою, це дало результат.  Микита Крюков переривав у власному штрафному передачу на нападника гостей, але порушив правила. Арбітр не вагаючись призначив пенальті. До м’яча підійшов Ігнатьєв та виконав удар  схожий з тим, що і Сергій Цой, але, на відміну від воротаря запоріжців, Крюков впевнено зафіксував м’яч.

Перспективна контратака, яку відразу розпочав Крюков, завершилася неточним ударом Цоя.

Невдовзі Металург все ж відігрався. Заробивши кутовий, гравці господарів втілили його у забитий м’яч – 2:2.
Пропустивши другий гол, Кристал знову активізувався і мав  чудову нагоду вийти вперед. Атака лівим флангом завершилася ударом Брижчука, який відбив воротар Металурга.

Олександр Овчинніков під завісу матчу почав випускати свіжих футболістів. Замість Петришина і Назаренка на поле вийшли Головкін і Савін, а замість Брижчука – Михайлов.  Дмитро Савін майже відразу віддав чудову передачу на хід Барладиму, який невдало намагався перекинути голкіпера головою.  Івану Головкіну не вистачило зовсім трохи, щоб забити зі штрафного. Зрештою, Кристал забив  переможний м’яч. Цой навісив у штрафний майданчик на Барладима, удар якого цього разу був точним – 3:2. На останніх секундах матчу Владислав Хлопков, який замінив Барладима, міг забивати 4 гол, але його потужний удар відбив воротар. 3:2 – Кристал перемагає Металург і продовжує боротьбу за призові місця Чемпіонату.

Заключний матч Чемпіонату України серед аматорів наша команда проведе в Херсоні, 28 жовтня проти Таврії-Скіф з с. Роздол Запорізької області.