Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал мінімально поступається у Кривому Розі

Кристал та Гірник підішли до матчу у Чемпіонаті дещо виснаженими після кубкових дуелей, що відбулися у середу. Обом командам довелося відіграти по 120 хвилин та зрештою здобути перемоги у серії післяматчевих пенальті. Гірник на виїзді обіграв аматорський ЛНЗ-Лебедин, а Кристал вдома впорався з першоліговим Агробізнесом.

Матч розпочався з розвідки, ніхто стрімголов не йшов у атаку, але попри втому команди демонстрували доволі швидкий футбол. Ближче до середини першої половини зустрічі Гірник заволодів невеликою ігровою ініціативою та мав чудовий шанс вийти вперед. Лідер атак криворіжців Ігор Бука пробив з меж штрафного майданчика та влучив у поперечину! Кристал відразу розпочав власну контратаку Брижчук прорвався лівим флангом та віддав хороший пас на Барладима, який опинився віч-на-віч з воротарем Гірника – Кучером. Здавалася, що у нашого гравця є час аби обробити м’яч, але Андрій вирішив пробити в один дотик і по воротах не влучив.
До перерви Гірники мали ще декілька перспективних атак, кожного разу завдаючи неточних ударів. Кристал атакував в основному через фланги, та загрожував воротам суперника зі стандартів. Підсумок першого тайму – 0:0.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм. Команди демонстрували доволі швидкий футбол, але всі атакувальні потуги нівелювалися вдалими діями захисних ліній.
Розв’язка наступила на початку останньої десятихвилинки. Затяжна та масована атака Гірника завершилася голом Ярового. Гравець господарів вдало упіймав  м’яча на ногу після відскоку та пробив у самісінький кут воріт Крюкова – 1:0.

У час, що залишився найреальнішу нагоду зрівняти рахунок мав Лаптєв. Михайло потужно пробив зі штрафного, хоч до воріт було досить велика відстань воротарю гірників довелося додати чимало зусиль, щоб впоратись з цим ударом.

Кристал мінімально поступається, але часу на сум немає адже вже у неділю (02 вересня) наша команда на власному полі прийматиме горностаївський Мир. Початок матчу о 17:00.

Гірник Кривий Ріг – МФК Кристал Херсон 1:0 (0:0)
Гол: Яровой, 81

«Гірник» (Кривий Ріг): Кучер, Заіменко, Сосєдко, Сокол (Попчук, 84), Григорик, Гвоздевич (Шмат, 54), Яровой, Бука (Олійник, 90),  (Пограничний, 72), Прутян (Прялкін, 76).

Запасні: Черниш, Бондарєв, Гамонов, Кобилінський, Заєць.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Кристал» (Херсон): Крюков, Чаус, Жовтюк, Малиш, Лаптєв, Цой (Михайлов, 82), Кучер, Ігнатьєв (Горбовський, 55), Брижчук, Гливий,  Барладим.

Запасні: Бурла, Меженський, Остроконь,  Карась, Михайленко.

Головний тренер: Олександр Овчинніков.

Попередження: Яровой, 41, Соседко, 64, Сокол, 75, Малиш, 13, Чаус, 90+3.

Відео надане Прес-службою ФК Гірник (Кривий Ріг)