Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Кристал долає сімферопольську Таврію та виходить до фіналу Кубка Криму

Херсонський “Кристал” стартувавши на Кубку Криму з двох розгромних перемог над представниками аматорського Чемпіонату України фактично гарантував собі перше місце у групі “А” та участь у фіналі. Матч проти сімферопольської Таврії виглядав немов формальність, але Сергій Шевцов ставить перед командою максимальні цілі на кожний поєдинок, тому сумнівів, що Кристал буде грати виключно на перемогу не було. Втім, розуміючи, що переможець групи “Б” горностаївський “Мир” перед фінальним матчем матиме на один день відпочинку більше, Сергій Шевцов дав перепочити декільком гравцям основного складу.
Кристал розпочав матч потужно, повністю контролюючи хід гри та мав значну територіальну перевагу. Таврія вибрала захисну тактику та всією командою зустрічала херсонців на власній половині поля розраховуючи на поодинокі контратаки. Найбільш активним в атакувальних діях херсонців був Ілля Шевцов, що раз за разом йшов у обіграш суперників один в один, вимушуючи сімферопольців фолити, чого вони зовсім не цуралися. В одному з зіткнень поле вимушено залишив Микита Карась, а на його місце вийшов Михайло Лаптєв. Слід зазначити, що арбітр у ці хвилини поводив себе доволі своєрідно… Порушувала правила частіше Таврія, а жовті картки отримували футболісти Кристала. Зрештою один з фолів біля штрафного майданчика номінальних господарів завершився призначенням штрафного удару. Ілля Шевцов завдав удару по воротах, м’яч зрикошетив від гравця, що перебував в стінці та опинився у воротах – 0:1.
“Кристал” продовжував атакувати увесь перший тайм та можна сказати повністю контролював м’яча. «Зелено-сині» мали ще декілька перспективних моментів, але подвоїти перевагу до перерви не змогли.
На початку другого тайму малюнок гри зберігався, на поле вийшли Барладим, Цой, Мартян, але поява наших досвідчених футболістів не позначився на активності попереду. Ситуація на полі суттєво змінилася в останню двадцятихвилинку, коли через пошкодження поле вимушено покинув ще один центральний захисник “Кристала” Станіслав-Нурі Малиш. Після цього “Таврія” відчувши прогалини у захисті нашої команди почала створювати небезпечні моменти. В одному з таких епізодів тільки відчайдушна гра Ярослава Герасименко, що захищав у цей день останній рубіж “Кристала”, дозволила відстояти ворота в недоторканності. Ярослав тричі поспіль ставав на заваді гравцям атаки сімферопольців.
Зрештою “Кристал” здобув мінімальну перемогу та зі стовідсотковим показником зайняв перше місце в групі “А”. У суботу, 16 березня наша команда зустрінеться у фіналі Кубка Криму з горностаївським “Миром”. Початок матчу о 12:30.

“Таврія” Сімферополь – “Кристал” Херсон 0:1 (0:1)
Гол: Шевцов, 23
“Таврія”: Ординський, Біжко, Кушнір, Клочко, Жавко, Жуков, Журавленко (Стефурак, 54), Васильченко (Студінікін, 54; Бурковський, 79), Максименко, Шарабура, Качавенда.
Запасні: Гордецький, Чернишенко, Гаврилюк, Цебро.
“Кристал”: Герасименко, Малиш (Акімов, 78), Карась (Лаптєв, 11), Корякін, Меженський, Ігнатьєв (Цой, 46), Кучер (Остроконь, 73), Шевцов, Сарбєй (Барладим, 46), Брижчук (Мартян, 46), Гливий (Черкашенко, 83).
Запасні: Суаіб, Жовтюк.