Муніципальний футбольний клуб

Кристал Херсон

Календар другого кола чемпіонату Херсонської області 2017р.

Федерація футболу Херсонської області оприлюднила календар матчів другого кола. Згідно цього календаря МФК «Кристал» розпочинає другу частину обласних змагань домашньою грою проти «Таврії» з Новотроїцького.
Примітка:

  • Команди «Дніпро» Каховка та «Титан» Чорнянка об’єдналися. В другому колі виступи продовжить команда «Дніпро» Каховка.
  • «Таврія» Новотроїцьке приймає участь у чемпіонаті області починаючи з другого кола замість команди «Титан» Чорнянка. Всі турнірні показники зберігаються.

Чемпіонат Херсонської області з футболу 2017

Друге коло

10 Тур

30 серпня 2017, середа                                                                                                                             

                МФК «Кристал»                                            —                           «Таврія» Новотроїцьке                

26 серпня 2017, субота                                                                                                                                                           

                «Ентузіаст» Нововоронцовка                     —                           «Фортуна» Чулаківка

                «Меліоратор» Кам’янка                              —                            CК «Каховка»                                           

                «Колос» Чорнобаївка                                  —                           «Колос- ОТГ» Асканія-Нова        

27 серпня 2017, неділя                                                                                                                                            

                «Дніпро» Каховка                                        —                           «Дружба» Новомиколаївка

30 серпня 2017, середа                                                                                                                             

                МФК «Кристал»                                           —                           «Таврія» Новотроїцьке               

11 Тур

30 серпня 2017, середа                                                                                                                                             

                СК «Каховка»                                                —                           «Дружба» Новомиколаївка                         

2 вересня 2017, субота                                                                                                                                                           

                “Таврія” Новотроїцьке                               —                            «Дніпро» Каховка                                           

                МФК «Кристал»                                           —                           «Меліоратор» Кам’янка                               

                «Колос» Чорнобаївка                                 —                           «Фортуна» Чулаківка                    

                «Ентузіаст» Нововоронцовка                     —                           «Колос-ОТГ» Асканія-Нова        

12 Тур

6 вересня 2017, середа                                                                                                                                             

                МФК «Кристал»                                           —                           «Дружба» Новомиколаївка                         

9 вересня 2017, субота                                                                                                                                                           

                «Фортуна» Чулаківка                                  —                           «Колос-ОТГ» Асканія-Нова         

                «Меліоратор» Кам’янка                              —                           «Дніпро» Каховка                               

                “Таврія” Новотроїцьке                                —                          «Ентузіаст» Нововоронцовка    

10 вересня 2017, неділя                                                                                                                                          

                СК «Каховка»                                               —                           «Колос» Чорнобаївка     

 13 Тур

16 вересня 2017, субота                                                                                                                                                         

                «Дружба» Новомиколаївка                          —                           «Фортуна» Чулаківка    

                “Таврія” Новотроїцьке                                  —                           «Меліоратор» Кам’янка                

                «Колос-ОТГ» Асканія-Нова                          —                            СК «Каховка»                    

                «Колос» Чорнобаївка                                   —                            МФК «Кристал»                        

                «Дніпро» Каховка                                         —                           «Ентузіаст» Нововоронцовка    

 14 Тур

20 вересня 2017, середа                                                                                                                                                          

                «Дружба» Новомиколаївка                          —                          “Таврія” Новотроїцьке                                 

23 вересня 2017, субота                                                                                                                                                         

                «Колос» Чорнобаївка                                    —                         «Ентузіаст» Нововоронцовка    

                «Колос-ОТГ» Асканія-Нова                           —                          «Меліоратор» Кам’янка

,               «Фортуна» Чулаківка                                     —                          «Дніпро» Каховка  

27 вересня 2017, середа                                                                                                                                                          

                СК «Каховка»                                                  —                           МФК «Кристал»                                                  

15 Тур

27 вересня 2017, середа

                  «Дружба» Новомиколаївка                         —                           «Меліоратор» Кам’янка

30 вересня 2017, субота                                                                                                                                                         

                «Колос-ОТГ» Асканія-Нова                          —                           “Таврія” Новотроїцьке 

                «Дніпро» Каховка                                         —                           «Колос» Чорнобаївка    

1 жовтня 2017, неділя                                                                                            

                «Фортуна» Чулаківка                                    —                           МФК «Кристал»        

                «Ентузіаст» Нововоронцовка                       —                           СК «Каховка»   

16 Тур

7 жовтня 2017, субота                                                                                                                                                          

                «Меліоратор» Кам’янка                                —                           «Ентузіаст» Нововоронцовка    

                “Таврія” Новотроїцьке                                  —                           «Колос» Чорнобаївка                    

                «Фортуна» Чулаківка                                     —                           СК «Каховка»                                    

                «Дніпро» Каховка                                          —                           МФК «Кристал»                               

8 жовтня 2017, неділя                                                                                                                                           

                «Дружба» Новомиколаївка                          —                           «Колос-ОТГ» Асканія-Нова

17 Тур

14 жовтня 2017, субота                                                                                                                                                       

                «Меліоратор» Кам’янка                                 —                          «Фортуна» Чулаківка                    

                «Колос-ОТГ» Асканія-Нова                            —                          «Дніпро» Каховка                                                     

15 жовтня 2017, неділя                                                                                                                                         

                «Дружба» Новомиколаївка                          —                           «Колос» Чорнобаївка     

                СК «Каховка»                                                 —                           “Таврія” Новотроїцьке   

                МФК «Кристал»                                             —                           «Ентузіаст» Нововоронцовка    

18 жовтня 2017, середа                                                                                                                                         

                СК «Каховка»                                                 —                           “Таврія” Новотроїцьке                             

 18 Тур

18 жовтня 2017, середа                                                                                                                                                         

                «Колос-ОТГ» Асканія-Нова                          —                           МФК «Кристал»               

                 СК «Каховка»                                                —                          «Дніпро» Каховка                           

21 жовтня 2017, субота                                                                                                                                                       

                «Колос» Чорнобаївка                                    —                           «Меліоратор» Кам’янка                

                «Фортуна» Чулаківка                                     —                           “Таврія” Новотроїцьке                 

22 жовтня 2017, неділя                                                                                                                                                        

                «Ентузіаст» Нововоронцовка                     —                            «Дружба» Новомиколаївка

Подабається? Поділитись!

Facebook Twitter VK